koszulki nurkowe,t-shirt scuba divingkoszulki nurkowet-shirt scuba diving

Baza Żeglarska | katalog firm żeglarskich

Baza Żeglarska | katalog firm żeglarskich Portal bazazeglarska.pl powstał z myślą o popularyzacji żeglarstwa w Polsce. Nasz portal jest dedykowany firmom żeglarskim i stanowi pomost pomiędzy konsumentami a usługodawcami sektora żeglarstwa w Polsce.


Pragniemy aby portal stał się przede wszystkim bazą społeczności, wiedzy, informacji oraz usług i ogłoszeń, z wysokiej jakości zasobami merytorycznymi oraz intuicyjnymi narzędziami wyszukiwania firm i usług. Zależy nam na dostarczeniu narzędzia poświęconego wzajemnej interakcji między przedsiębiorcami, internautami, hobbystami oraz profesjonalistami, w którym każdy odkryje coś odpowiedniego dla siebie.

Szczegóły strony www.bazazeglarska.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.bazazeglarska.pl:

Baza Żeglarska | katalog firm żeglarskich

Odwiedziny robotów:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Last minute, wczasy, wycieczki, bilety autokarowe, bilety lotnicze :: najnowsze oferty last minute »

  www.24lastminute. Zaplanuj wakacje i wypoczynek w najlepszych hotelach na świecie- wycieczki, wczasy oraz oferty last minute do znanych regionów turystycznych. Tutaj zarezerwujesz: bilety autokarowe oraz bilety lotnicze, a także wynajmiesz autokar.

  Data dodania: 18 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hotele »

  Hotelopedia to katalog hoteli, którego zamiarem jest bycie niezależnym źródłem wiedzy o hotelach. Nazwa hotelopedia powstała z połączenia słów 'hotel' i 'encyklopedia'. Portal publikuje ciekawe artykuły o hotelach i subiektywne opinie ich gości. Hotelopedia kładzie nacisk na encyklopedyczną wartość artykułów, pomijając wszelkie techniki marketingowe, wykorzystywane na oficjalnych stronach hoteli. Dzięki swojej niezależności, portal może publikować rzetelne i kompletne informacje o obiektach. Dzięki temu czytelnik łatwo odróżni najlepsze hotele od tych, które mają jedynie dobry dział marketingu.

  Data dodania: 10 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Portal Turystyki Aktywnej Ziemi Wieluńskiej »

  Portal Turystyki Aktywnej Ziemi Wieluńskiej to kompleksowa baza informacji niezbędnych turyście. Na interaktywnej mapie z łatwością można odnaleźć zabytki, atrakcje przyrodnicze, miejsca rozrywkowe, a także miejsca noclegowe i gastronomiczne. Szczegółowe opisy wraz ze zdjęciami sprawiają, że łatwo zorganizować wycieczkę zgodną z własnymi preferencjami. Na stronie także aktualne kalendarium wydarzeń kulturalnych z powiatu wieluńskiego.

  Data dodania: 13 12 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: